Sign In

ASELSANNET; Yerli, İnovatif, Üretken, Tecrübeli ve Güvenilir

 ASELSANNET; Yerli, İnovatif, Üretken, Tecrübeli ve Güvenilir

Haberleşme, güvenlik sistemleri ve bilgi teknolojilerinde 19 yıllık güven; ASELSANNET

Türkiye'de sivil kurum, kuruluş ve son kullanıcıların elektronik ve haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulan ve 19. yıl dönümünü kutlayan ASELSAN'ın iştiraki ASELSANNET; son dönemde sunduğu haberleşme, güvenlik sistemleri ve bilgi teknolojileri alanlarındaki yerel ve global çözümlerle dikkat çekiyor.

​2004 yılında kurulan ve 2013 yılı itibariyle sermayesinin yüzde 100'ü Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na ait olan ASELSAN'ın iştiraki ASELSANNET, kuruluşunun 19 yılında sivil kurum, kuruluş ve son kullanıcıların elektronik ve haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılamanın yanında; haberleşme, güvenlik sistemleri ve bilgi teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürüyor.

YENİ ODAK ALANLARI BELİRLENDİ

ASELSANNET son dönemde entegre lojistik destek, nitelikli kart dizgi, saha alt yapı ve operasyon işleri, bilişim alanında; başta ASELSAN ihtiyaçları olmak üzere, veri merkezi ve operasyon merkezi çözümleri, yazılım, donanım ve hizmet tedarikleri, siber güvenlik ve bakım/onarım hizmetlerine odaklandı. Yurt çapına yayılan bayi ve yetkili servisler ile birlikte, telsiz haberleşme sistemleri ve cihazları, kişisel el telsizleri gibi tüketici elektroniğine yönelik cihazların satışı, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS), Kamera ve Çevre Güvenlik Sistemleri, bilişim sistemleri ve ürün projelerini gerçekleştiren ASELSANNET aynı zamanda sistem tesis ve entegrasyon, alt yapı tasarım, inşaat işleri, bakım ve onarım ile lojistik destek faaliyetleri yürütüyor.

YEREL VE GLOBAL PROJELER

Uzman kadrosu ile yerel ve global olarak çözümler üreten ASELSANNET, haberleşme sistemleri profesyonel haberleşme, tüketici ürün grupları kapsamında ürün ve anahtar teslim sistem satış, pazarlama ve pazar geliştirme faaliyetleri, güvenlik sistemleri, kapalı devre güvenlik kamera sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, yangın algılama sistemleri, sesli anons sistemleri ve görüntü yönetim merkezi yazılımları alanlarında projeler geliştiriyor.

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Yerli ve milli projeler üreten ASELSANNET, komuta kontrol, deniz, kara, hava savunma ve silah sistemleri, radar ve elektronik harp sistemleri, elektro-optik sistemler, üs ve kritik tesis güvenlik sistemleri, akıllı şehir trafik güvenliği, ulaşım modernizasyonu sistemleri, bilişim sistemleri, anahtar teslim veri merkezi çözümleri, sunucu ve depolama sistemleri, sanallaştırma sistemleri, yedekleme sistemleri, ağ çözümleri, siber güvenlik çözümleri, yazılım çözümleri, bilişim destek hizmet çözümleri, IOT sistemleri, nesnelerin interneti, farklı haberleşme protokolleri ile birbirleriyle iletişim kurabilen teknolojiler aracılığıyla sektörel çözümler sunuyor.

SAVUNMA SANAYİ SEKTÖRÜNE DESTEK

Ürünlerin ve sistemlerin kurulum, entegrasyon, test ve devreye alma ile entegre lojistik destek faaliyetleri yürüten ASELSANNET, elektronik kart, modül, cihaz üretim ve test faaliyetleri ile savunma sanayisinin gelişimine destek sağlıyor. ASELSANNET, müşteri memnuniyetinin sağlanması, yeni müşteriler kazanılması, ürün ve hizmet portföyünün genişletilmesi, iş birliktelikleri kurulması kapsamında pazarlama stratejileri oluşturmak üzere uzman kadro ve yerelde bayi ağı ile çözümler sağlamayı da sürdürüyor.