Oturum Aç

Elektronik Beton İzleme Sistemi (EBİS) projemizle ile Yılın E-Dönüşüm Projesi Ödülü’nü almış bulunmaktayız.

 Elektronik Beton İzleme Sistemi (EBİS) projemizle ile Yılın E-Dönüşüm Projesi Ödülü’nü almış bulunmaktayız.

​​​​​       ​​​​​​​Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni 10 Aralık 2019 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel'de gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen ödül töreninde,  Elektronik Beton İzleme Sistemi (EBİS) projemizle ile Yılın E-Dönüşüm Projesi Ödülü'nü almış bulunmaktayız.

     Törende ödülü alan Ankara Bölge Satış Müdürümüz Tuluğ Ziya Ergün; “Genel müdürümüz İsmail Karahan'ın iştirak edemediği bu güzel gecede böyle değerli bir ödülü almaktan onur ve kıvanç duyuyorum. Sevinç ve memnuniyetle aldığımız bu ödül 2004 senesinde kurulmuş olan şirketimiz ASELSANNET'in ne kadar doğru bir yolda olduğuna ilişkin güzel bir emaredir. Bir deprem ülkesi olan Türkiye'mizde ASELSANNET olarak bize desteklerini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ve Savunma Sanayi Başkanlığı'mıza teşekkürlerimizi sunmayı borç biliyorum. Bir ASELSAN firması olan ASELSANNET'in bundan sonra da inovasyona ve gelişime katkılarını sürdüreceğini aktarmak isterim.“ dedi.

 

 Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreni ile ilgili basında çıkan haberler ;


   


​​​​   ​