Sign In

Kamu güvenliği ve acil yardımlarda kesintisiz haberleşmenin öncüsü; ASELSANNET

 Kamu güvenliği ve acil yardımlarda kesintisiz haberleşmenin öncüsü; ASELSANNET

​​​Kamu güvenliği ve acil yardımlarda kesintisiz haberleşmenin öncüsü; ASELSANNET

Türkiye'de haberleşme alanında yerel ve global çözümler sunan ASELSANNET, kamu güvenliği ve acil yardım haberleşme sistemleri başta olmak üzere; normal, kriz veya afet durumlarında, farklı kullanıcı gruplarının sayısal telsiz haberleşme ihtiyaçlarını emniyetli ve kesintisiz sağlıyor. 

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na ait olan ASELSAN'ın iştiraki ASELSANNET, sivil kurum, kuruluş ve son kullanıcıların elektronik ve haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılıyor. Kamu güvenliği ve acil yardım haberleşme sistemlerinin yanında; normal, kriz veya afet durumlarında, farklı kullanıcı gruplarının sayısal telsiz haberleşme ihtiyaçlarını sağlayan ASELSANNET, ülke çapında profesyonel telsizlerin yanı sıra sivil alanda kullanılan pek çok telsiz ve haberleşme cihazlarının satışı, kurulumu ve bakımını gerçekleştiriyor.

KESİNTİSİZ, DOĞRU VE EMNİYETLİ

Keşif çalışmaları, konfigürasyon yönetimi, sistem planlaması, kurulum faaliyetleri, test ve devreye alma çalışmaları yürüten ASELSANNET, kesintisiz, eş zamanlı haberleşme, doğru ve emniyetli çözümler sunuyor. Profesyonel telsiz haberleşme ürün gruplarında; el, araç, sabit merkez, tekrarlayıcı ve mobil tekrarlayıcı cihaz ve terminaller sunan ASELSANNET, tüketici telsiz haberleşme ürün gruplarında ise lisanssız olarak serbestçe alınıp kullanılabilen cihazları piyasaya sunuyor.

ASELSANNET, Türkiye Yüzyılı'nda haberleşme alanında ihtiyaçları tespit ederek, yeni trendlere uygun yerel ve global çözümler sunmayı sürdürmeyi hedefliyor. ​​​​​​